Salon Art of Beauty

EXILIS na ciało

Na podstawie badań klinicznych udowodniono, że zastosowanie EXILIS jest bezpieczną, skuteczną i dobrze tolerowaną metodą redukowania złogów tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, boków tułowia, ud oraz pośladków. Zabieg EXILIS na ciało działa na dokładnie zlokalizowany nadmiar trudnej, opornej tkanki tłuszczowej znajdujący się głęboko pod powierzchnią skóry. W pierwszym etapie fale dźwiękowe rozbijają struktury tłuszczowe na pojedyncze komórki. Następnie energia o bardzo wysokiej częstotliwości powoduje ich nagrzewanie. To zapoczątkowuje proces miejscowej lipolizy czyli rozkładu tkanki tłuszczowej: w jej trakcie komórki są transportowane do wątroby, a stamtąd usuwane z organizmu. Jednocześnie zastosowane jest kontaktowe chłodzenie, regulujące temperaturę skóry.
Takie działanie zabiegu EXILIS na ciało powoduje, że objętość komórek tłuszczowych zostaje wyraźnie zmniejszona. A to z kolei oznacza, że zredukowane zostają zbędne centymetry! Sam zabieg jest doskonałym bodźcem do podjęcia kuracji, bowiem szybka i widoczna utrata zbędnych centymetrów doskonale mobilizuje. Jednorazowo można poddać działaniu powierzchnię do 1000 cm2, czyli np. brzuch plus boczki. Nie więcej, ponieważ usuwany tłuszcz metabolizuje się w wątrobie, a ta ma ograniczone możliwości.
 
Przeciwwskazania
  • choroba nowotworowa
  • gruźlica
  • poważna niewydolność nerek lub wątroby
  • zakrzepica
  • rozrusznik serca
  • metalowe implanty
  • ciąża
  • miesiączka
 
Długość terapii uzależniona jest od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej, warto jednak pamiętać, że same zabiegi nie zapewnią smukłej sylwetki. Poddawana redukcji tkanka usuwana jest na stałe, jednak koniecznym warunkiem osiągnięcia zadowalających rezultatów jest przynajmniej zerowy bilans kaloryczny, tzn. stosowanie zasady zjadam tyle kalorii, ile jestem w stanie spalić. Należy bowiem pamiętać, że nadmiar kalorii może spowodować nabudowanie nowej warstwy tłuszczu.
Pełna kuracja EXILIS na ciało obejmuje 6-8 zabiegów, wykonywanych w odstępach 10-14 dni.

Cennik:
Obszar Cena zabiegu pojedynczego (zł) Cena tylko w pakietach od 4-6
Biust 430 400
Ramiona 300 250
Dłonie 200 150
Uda 450-550 400-500
Pośladki 450 350
Bryczesy 350 300
Brzuch 450-550 350-450
Uda+Pośladki 900 800
Uda+Bryczes 750 650

 
                                                                       
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony