Salon Art of Beauty

MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy

Najnowsze badania wykazują, że systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji.

Na twarzy znajduje się 10 mięśni odpowiedzialnych za mimikę. Inaczej niż na innych częściach ciała, mięśnie te przyczepione są bezpośrednio do skóry i każda mina, grymas powodują napięcie mięśni i marszczenie się skóry, które z czasem się utrwalają. W dodatku z wiekiem skóra traci gęstość i elastyczność, co w sumie sprawia, że twarz traci młody wygląd.
Masaż twarzy nie cofnie wszystkich niekorzystnych zmian, ale naprawdę może zdziałać cuda. W masażach odmładzających wykorzystuje się różne techniki, np. refleksologiczny ucisk określonych punktów łączy się z oklepywaniem – w efekcie ustępują zastoje limfatyczne i obrzęki, poprawia się mikrokrążenie, a tym samym odżywienie i koloryt skóry.
Niektóre takie masaże bywają dość silne i nawet bolesne. Ale nawet tylko głaskanie skóry przynosi przyjemne odprężenie, rozluźniają się przykurczone mięśnie a zmarszczki stają się mniej widoczne i łagodnieją rysy.

Cena: 80 zł/ 30 min
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony