Salon Art of Beauty

"Odnajdź swój potencjał w procesie odchudzania" 22.09.2017

Dnia 22 września (piątek) o godzinie 18.00

Warsztat poprowadzi Katarzyna Prus, uczestniczka głośnej kampani społecznej NIE (ZALEŹNE), która ma poruszyć trudny, ale jakże ważny i coraz bardzie aktualny temat różnych uzaleźnień oraz zaburzeń odżywiania wśród kobiet.

Czym jest coaching dietetyczny?Jak schudnąć z głową i nareszcie skutecznie? Jak poznać lepiej siebie i swoje prawdziwe potrzeby żywieniowe? Co oznacza odżywianie z wykorzystaniem intuicji i jak wpływa ona na odchudzanie? Jak stworzyć własną strategię motywacyjną? O tym wszystkim dowiesz się już 22 września, podczas pierwszego naszego WARSZTATU MOTYWACYJNEGO ART OF BEAUTY.

"Dzisiejsza dietetyka zaczyna powoli odchodzić od schematów i bardziej skupia się na uświadamianiu zasad zdrowego żywienia. Daleka jestem od "więzienia" jakim jest restrukcyjna dieta, ponieważ dieta to sposób odżywiania, a nie odchudzanie. Staram się, aby dbanie o zdrowie i samo odchudzanie było sprawą jak najbardziej przyjemną, mocniej skupiając się nad jego psychologicznym aspektem"- mówi Katarzyna Prus.

Katarzyna Prus to Absolwentka Studiów Prawniczych na Uniwersytecie w Białymstoku, Absolwentka Międzynarodowych Studiów Coachingowych w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, Absolwentka Certyfikowanej Akademii Dietetyka w Poznaniu. Ukończyła kurs o specjalności Coaching Dietetyczny w Warszawie. Jest organizatorką Pierwszej konferencji "Coaching w rozwoju kobiety z Iloną Felicjańską oraz uczestniczką kampanii społecznej NIEzależne z Iloną Felicjańską, bohaterką kalendarza NIEZALEŹNE (miesiąc luty), słuchaczką Studiów Podyplomowych PSYCHODIETETYKA Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwerystetu Medycznego w Białymstoku.

Katarzyna Prus zajmuje się coachingiem, dietetyką oraz psychodietetyką i specjalizuje się w treningach w zakresie motywacji i rozwoju osobistego. Pomaga schudnąć skutecznie, ale przede wszystkim zdrowo.

Otyłość i nadwaga to problem XXI wieku. Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w organiźmie to nie tylko względy estetyczne, ale w konsekwencji cukrzyca, choroba układy krążenia, problemy z płodnością, układem kostnym i chrzęstnym, depresja.
Nadwaga i otyłość to często niezdiagnozowane problemy zdrowotne, ale głęboko zakorzeniony problem w naszej psychice.

Najlepiej wie o tym nasz gość Katarzyna Prus. Jeszcze kilka lat temu ta piękna blondynka ważyła 100 kg. Nadmierne kilogramy to efekt powikłanej ciąży, która zmusiła ją do kilkumiesięcznego leżenia w łóźku. Poporodowa depresja, obowiązki młodej mamy nie sprzyjały w dążeniu do wysportowanej sylwetki sprzed lat. Frustracja związana z otyłością wzmagała błędne koło objadania się szczególnie słodyczami. Podjęcie decyzji o zmianie nawyków było efektem bardzo złego samopoczucia oraz coraz niższej samooceny. Opracowywanie własnej metody odchudzania, modyfikacja podejścia do procesu zmiany spowodowała osiągnięcie sukcesu i spektakularną metamorfozę.

Dziś nie tylko układa plany żywieniowe dla osób z nadwagą, ale przede wszystkim sięga w głąb i istotę problemu z odżywianiem pomagając innym w osiągnięciu celu.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i po przeanalizowaniu jego problemu, preferencji żywieniowych oraz wywiadu układa plan żywieniowy.

Tego wieczoru poznasz nasz hitowy zabieg EXILIS, który jest całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym sposobem na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy, podbródka i całego ciała bez używania skalpela.
Zabieg wykazuje spektakularne efekty w stymulacji, regeneracji skóry, twarzy, szyi, dekoltu i biustu oraz w przywracaniu twarzy jej pierwotnego owalu.

Dla naszych gości NIESPODZIANKA w postaci VOUCHERA na kwotę -250 złotych na zabieg EXILIS lub pakiet zabiegów...

Podczas wieczoru jedna osoba stanie się zwycięzcą zabiegu EXILIS POD OCZY o wartości 280 złotych.

Ilość miejsc ograniczona: 14 osoób

PARTNERZY WIECZORU:
KIK Fit Bar & Fit Catering oraz Szkoła Tańca Rytmosfera
 
IMG_6564.jpg (1578 kB)
IMG_6563.jpg (1756 kB)
WARSZT1.jpg (156 kB)
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony